آموزش پروژه محور Vuex

50 تومان

142 در انبار

توضیحات

چه چیزی یاد می گیرم؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

اهداف یادگیری

  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم
  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم
  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم
  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم
  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم
  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم
  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم

لورم ایپسوم متن ساختگی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

[cdb_course_lessons title=”1. مقدمه”][cdb_course_lesson icon=”fa fa-play-circle-o” badge=”video” title=”1.1 معرفی” subtitle=”01:10″ preview_video=”https://www.youtube.com/watch?v=4BJY-bgHqtI”]لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.!

 

[/cdb_course_lesson][cdb_course_lesson icon=”fa fa-files-o” badge=”practice” private_lesson=”true” title=”فایل پروژه” subtitle=”دسترسی به فایل های پروژه”]لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

 

 

[/cdb_course_lesson][/cdb_course_lessons]

[cdb_course_lessons title=”2. شروع دوره”][cdb_course_lesson icon=”fa fa-play-circle-o” badge=”free” title=”تفاوت EcmaScript با JavaScript” subtitle=”ورژن بندی های با عنوان ES۶ و ES۷”]موضوعی که در شروع یادگیری جاوااسکریپت برای اکثر افراد پیش میاید ورژن بندی های با عنوان ES۶ و ES۷ و همینطور دیگر ES ها است . در این جلسه تصمیم دارم تفاوت ES و JS را به شما نشان دهم

 

[/cdb_course_lesson][cdb_course_lesson icon=”fa fa-play-circle-o” private_lesson=”true” title=”متغیرها و انواع دادها” subtitle=”08:57″]در زبان های برنامه نویسی متغیرها یکی از ویژگی های مهم زبان ها هستید شما با استفاده از متغیرها میتوانید ارزش های را در نقاط مختلف برنامه اتان مورد استفاده قرار دهید من در این قسمت قصد دارم در مورد متغیرها در جاوا اسکریپت صحبت کنم و تا جای که می شود آن را به شما آموزش دهم.[/cdb_course_lesson][/cdb_course_lessons]

[cdb_course_lessons title=”3. سفارشی کردن!”][cdb_course_lesson icon=”fa fa-download” badge=”lecture” private_lesson=”true” title=”محدوده متغیرها در جاوا اسکریپت” subtitle=”14:40″]در این جلسه در مورد محدوده متغیرها در جاوا اسکریپت و موضوع متغیرهای محلی و سراسری موضوعاتی رو میگم . تا شما بصورت دقیق یاد بگیرید که روش تعریف متغیرها در کجا و به چه صورتی باید انجام بشه .

 

[/cdb_course_lesson][cdb_course_lesson icon=”fa fa-play-circle-o” private_lesson=”true” title=”آموزش کار با حلقه ها” subtitle=”03:54″ preview_video=”https://www.youtube.com/watch?v=4BJY-bgHqtI”]در این جلسه در مورد یکی از مباحث پایه هر زبان برنامه نویسی یعنی حلقه ها صحبت میکنیم و در اینجا من کار با حلقه for و while رو به شما آموزش میدم .[/cdb_course_lesson][cdb_course_lesson icon=”fa fa-play-circle-o” badge=”video” private_lesson=”true” title=”توابع کار با آرایه ها” subtitle=”09:13″]در این قسمت در مورد یک سری از توابع مخصوص در جاوا اسکریپت صحبت میکنم که با استفاده از اونها میشه تغییرات مختلفی روی آرایه ایجاد کرد.

[/cdb_course_lesson][/cdb_course_lessons]

[cdb_course_lessons title=”3. بسته بندی کردن”][cdb_course_lesson icon=”fa fa-question-circle” badge=”quiz” title=”دیباگ کردن و رفع مشکل” subtitle=”روش دیباگ کردن و رفع مشکلات”]در این جلسه در مورد روش دیباگ کردن و رفع مشکلاتی که ممکن است در کدهای جاوااسکریپتی پیش بیاید صحبت خواهم کرد و روش های موجود را به شما آموزش خواهم داد .[/cdb_course_lesson][cdb_course_lesson icon=”fa fa-trophy” title=”توابع محاسباتی Math” subtitle=”03:17″]گاهی اوقات نیاز می‌شود مقدار یک عدد را رند کنیم، یا عدد رندمی را بگیریم یا حتی Sin، Cos یک عدد را بدست بیاوریم . در این جلسه شما را با تعدادی از متدهای ریاضی کلاس Math آشنا خواهم کرد .

[/cdb_course_lesson][/cdb_course_lessons]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *